Paris yanıyor, Türkiye kokuşuyor!

paris

7 Ocak 2015

Yeter! Yeter Türk uzmanlar. Yeter yalancı politikacılar. Aldatmaca ve hırsızlığa son. Tüm bunların kaynağı olan şahsın kaldığı pis saraydan bahsedildiği yeter. Bu kokuşmuş ülkenin başkanının kokuşmuş, cafcaflı söylemlerine yeter. Televizyon tartışma programlarına yeter. Ölümcül bir saldırganlıkla malul Türkçe diline yeter. Utanç, bir bataklık gazı gibi Türkiye’yi kaplıyor. Soluyun! Soluyun! Soluyun ey Türkler!

Ey Türk halkı, terörist hükümetinizi öylesine sebatla desteklediniz ki! Neyi anlamadınız? Gözünüze perde indiren ne? İslam mı? Lütfen ciddi olun. Gözünüzü kör eden şey para. Rüşvetler. İhaleler. Büyük inşaat projeleri. Gereksiz köprüler. Alakasız havaalanları. Çevreye zarar veren enerji tesisleri. Torba torba kömür. O konuda da aldatıldınız. Kömür ve taşlar. Kömürü taştan ayırabilir misiniz? Boku ayakkabı cilasından? Hükümet size “temiz” bir rüşvet bile veremedi. Tıpkı aldatıcı, hırsız tabiatı gibi. Hırsızlar. Sizi, sonrasında suçlu bir başkan mertebesine yükselen suçlu başbakanınızı desteklemekten hiçbir şey alıkoyamadı. Ve sizi, terörist hükümetle ve yıkımınızı amaçlayan dış güçlerle işbirliği içindeki hain muhalefeti desteklemekten hiçbir şey alıkoyamadı. Diz çökün ey Türkler! Eğilip masumların kanında yıkanın! Kan bileklerinizden yukarı çıksın! Eğilin! Eğilin! Patronunuzun önünde eğilin!

Her şey, bu kötü koku, burnunuzun dibindeydi. Suriye’de oynanan bu çürümüş oyun. Erdoğan dostu denilenlerin içinde olduğu bu mide bulandırıcı, ikiyüzlü oyun. [Erdoğan dostu idiler] Ve böylece silahlar ve vahşi gönüllüler Türkiye üzerinden aktı. Ve IŞİD böyle yükseldi! Ve Hatay mahvoldu. Erdoğan, Amerika’nın hatırlı dostu. Erdoğan, bir Ortadoğu uzmanı. Erdoğan, rüşvetçiliği söze gerek bıraktırmayan, hatta rüşvetçiliğin çatık kaşlı bir timsali olan. Ve yolsuzluk devam etti. Teröristlere Özgür Suriye Ordusu adı altında silah aktı. Meşru ve egemen bir devleti, Suriye’yi devirmeye çalışan Ilımlı İslamcı “çocuklar”! Şeytani kötülüğün, kafa kesmelerin, katliamların, tecavüzlerin, Suriye diasporasının jenosidinin kaynağı o [Erdoğan]. Ve ılımlı İslamcı katillerin çaldığı her şey Türkiye’ye aktı. Bu Türkler ucuz benzin, çalıntı viski, çalıntı otomobil almaya ne kadar da meraklı. Ne de harika, değil mi? Ne tatlı alışveriş! Masum Suriyelilerin yaşamları üzerinden ucuz gaz. İyi iş! Yiyin! Yiyin! Yiyin ey Türkler!

Paris’teki masumların kanı Türk hükümetinin ellerinde. Erdoğan, bu en gayritabii yaratık, hâlihazırda kendi ülkesini mahvetmiş durumda. Ve Türklerin %53’ü bunun iyi bir şey olduğunu düşünüyor, tabi eğer düşünebiliyorlarsa. Bu Erdoğan Amerika’nın esas adamı. Bir işi yerine getirebilecek sertlikte bir adam. Amerika böyle adamlara bayılır. Onlar hakkında filmler yapar. Ama bu sert adamın başka bir ajandası vardı. Hiç de ılımlı olmayan bir ajanda. Egosu koca bir odayı dolduracak kadar büyüktü. Yaptırdığı saraya bakın. Anlıyor musunuz, savaş suçlusundan farksız olan siz Türklerin %53’ü? Siz terörizm ve cinayetin ortağı ve yardakçısısınız! Ve siz, kendi fikirlerinin önemli tek fikir olduğunu sanan ve faşistler Türkiye’nin sonunu getirmeye hazırlanırken sürekli erteleyip tartışaduran geri kalan %47. Konuşun! Konuşun! Konuşun! Ve sonra kafatasınız tıpkı diğerleri gibi parçalansın.

Paris’teki silahlar Türk misafirperverliği sayesinden Suriye’de ortaya çıktı. Cehenneme giden yol Türkiye’den geçiyor. Ve Paris’e giden yol da öyle. Ve bu diğerleri, bir şey bildiğini zanneden bu kodamanlar da. Bunlar Erdoğan’ın Türkiye’sinin bir terör devleti olmasına yardım edenler. Onların suçu büyük. Ve normal, sıradan insanlar için sır değil. Ve Uluslararası Ceza Mahkemesi’ne 6 Ekim 2014’te bir şikâyet başvurusu yapıldı.

Uluslararası Ceza Mahkemesi’ne, aşağıdaki şahıslar hakkında bu suç duyurusunda bulunmaktan onur duyuyorum:

ABD vatandaşları Barack Hussein Obama, Hillary Rodham Clinton, John Forbes Kerry, John Owen Brennan, Michael Joseph Morell, David Howell Petraeus ve Leon Edward Panetta;

Türk vatandaşları Recep Tayyip Erdoğan, Ahmet Davutoğlu ve Hakan Fidan;

Suudi Arabistan vatandaşları Kral Abdullah bin Abdülaziz ve Prens Suud el-Faysal;

Katar vatandaşları Tamim bin Hamad es Sani, Abdullah bin Nasır bin Halife ve es Sani Hamad bin Halife es Sani;

Ürdün vatandaşları Abdullah II ibn el-Hussein ve Abdullah Ensur;

Hırvatistan vatandaşları Ivo Josipovid ve Zoran Milanovid;

Belçika vatandaşı Elio Di Rupo;

Bulgar vatandaşları Boyko Borisov, Marin Raykov Nikolov ve Plamen Vasilev Oresharski;

Fransız vatandaşı François Gérard Georges Nicolas Hollande;

Büyük Britanya vatandaşı David William Donald Cameron;

Romanya vatandaşları Traian Basescu ve Victor-Viorel Ponta;

Suçları: Suriye’ye karşı canice politikalar planlamak, bunun yol açtığı insanlığa karşı suçlar ve süregiden saldırı suçları.

Yukarıda listelenen şahısları, insanlığa karşı ağır suçlar işlenmesi ile sonuçlanan canice saldırı eylemlerini planlamak, hazırlamak, başlatmak ve hayata geçirmekle suçluyorum. Bu suçlar Roma Statüsü madde 7(1) kapsamındaki anlamda hem “yaygın” hem de “sistematiktir”. Dolayısıyla itham edilenler, Roma Statüsü madde 8(2)(a), 8(2)(b), 8(2)(d), 8(2)(f) ve 8(2)(g)’yi ihlal edecek şekilde cani ve barbar çeteleri destekleyip silahlandırarak saldırı suçunu işlemişlerdir. Bunun da ötesinde, itham edilenler, Roma Statüsü madde 5(1)(b), 7(1)(a), 7(1)(b), 7(1)(d), 7(1)(e), 7(1)(f), 7(1)(g), 7(1)(h), 7(1)(i) ve 7(1)(k)’nın alenen, tekrar eden ve uzun süreli ihlali ile, sayısız insanlığa karşı suç işlemişlerdir.

Son olarak, itham edilenlerin yukarıda belirtilen Roma Statüsü kapsamındaki İnsanlığa Karşı Suçları, bugün de devam etmekte olan süregiden bir suç faaliyeti teşkil etmektedir.

Aşağıdaki ayrıntıları okuyun. Uzun sürmeyecektir. Hemen tutuklanması gerekenler bunlar.

Ama önce Hollande! Sonra Erdoğan!

James C. Ryan

İstanbul

7 Ocak 2015

http://www.brighteningglance.org/criminal-complaint-international-criminal-court-6-october-2014.html

Reklamlar

Paris yanıyor, Türkiye kokuşuyor!” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s